Nasze przedsięwzięcie

Jesteśmy Grupą Pasjonatów Modernizacji – prowadzimy autorski projekt, którego zadaniem jest wyszukiwanie i promowanie ciekawych rozwiązań modernizacyjnych w architekturze.

Jesteśmy Detektywami innowacji – staramy się wyśledzić każdy ślad innowacyjnych rozwiązań w modernizacji, tak: mebli, wnętrz, jak i budynków publicznych oraz prywatnych. Nasze dochodzenia prowadzimy na terenie całego kraju, a docelowo chcemy rozszerzyć swoją działalność na Europę, a być może świat.

Jesteśmy Inspektorami pomysłowości – sprawdzamy jak sprawdzają się nieszablonowe projekty renowacji, rewitalizacji i modernizacji. Staramy się obiektywnie ocenić czy innowacje funkcjonują poprawnie i czy warto polecać je innym.

Jesteśmy Głosem rozsądnej modernizacji i rewitalizacji – naszym celem jest promocja i popularyzacja ciekawych pomysłów na odnawianie i remonty, jednak wychodzimy z założenia, że modernizacja czy rewitalizacja muszą przynieść pozytywne efekty. Dlatego też mówimy o renowacjach, które sprawdzają się w codziennym życiu, i wytykamy błędy projektów, którym to się nie udało.