Wasze projekty

 Nasz czteroosobowy zespół jeździ po całej Polsce, aby wyławiać obiekty, które zostały zmodernizowane w niestandardowy sposób i które zasługują na to, aby o nich mówić. Chcemy promować tego typu budynki, meble czy wnętrza, jednocześnie mamy nadzieję, że staną się one inspiracją dla naszych Czytelników na ich własne remonty.

Obecnie swoim zasięgiem obejmujemy terytorium całego naszego kraju, a docelowo chcielibyśmy przyjrzeć się również modernizacją zagranicznym. Na początek europejskim, a w nieco odleglejszych przyszłości również światowym.

Mimo szczerych chęć i sokolego oka, niestety nasz tym składa się zaledwie z czterech osób, co oznacza, że nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakątka Polski, stąd jeśli tylko wiecie o jakichś ciekawych renowacjach, rewitalizacjach i remontach przesyłajcie do nas ich zdjęcia i opisy, a my postaramy się je zweryfikować i umieścimy na naszym portalu.

Jeśli wiecie o jakieś rozpoczynającej się inicjatywie w zakresie modernizacji i innowacji budynków, mebli czy wnętrz prześlijcie do nas zgłoszenie: modernizacja@modernizacjaroku.pl, a my na bieżąco będziemy śledzić postęp prac nad takimi projektami i podzielimy się nimi ze światem.