Interaktywne ściany i podłogi

Rozwój zaawansowanych technologii multimedialnych jest niezwykle dynamiczny. Dzięki temu zyskujemy dostęp do coraz nowocześniejszych urządzeń. Mogą one wyświetlać wysokiej jakości grafikę oraz obrazy ruchome, tj. animacje czy filmy. Do takich innowacyjnych rozwiązań technologicznych należą interaktywne ściany i podłogi.

 

Interaktywne podłogi i ściany posiadają specjalne diody LED dzięki którym można wyświetlać najróżniejsze treści, od wysokiej jakości obrazów po filmy i animacje. Ponadto na prezentowane treści można wpływać ruchem swojego ciała, co powoduje utożsamianie się z wyświetlanymi obrazami, np. reklamą lub grą. Bardzo często tego rodzaju interaktywne rozwiązania wyposażone są również w profesjonalne systemy nagłośnienia.

 

Montaż interaktywnych ścian i podłóg

Ściany multimedialne stanowią innowacyjne urządzenia, które wbrew pozorom nie wymagają skomplikowanego montażu, a ich uruchomienie jest szybkie i łatwe. Prosty sposób instalacji zawdzięczają one starannie dobranej konstrukcji. Interaktywne rozwiązania technologiczne jakimi są ściany multimedialne umożliwiają zmianę każdej powierzchni.

Interaktywna podłoga również nie jest trudna w montażu, a jej ułożenie jest równie szybkie.

Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych ścian i podłóg interaktywnych, które robią wrażenie na klientach, coraz więcej biznesmenów i przedsiębiorców efektywnie i długofalowo buduje wizerunek swojej marki, produktu czy usługi.

 

Co można zyskać dzięki interaktywnym ścianom i podłogom?

Ściany i podłogi interaktywne posiadają wiele zalet. Wywołują one szereg interesujących interakcji, stanowią element zaskoczenia, umożliwiają wejście w bezpośredni kontakt z prezentowaną treścią, angażują odbiorców, na długo zapadają w pamięć, pobudzają zmysły. Dzięki temu można nie tylko skutecznie przekazywać treści reklamowe oraz efektywnie budować długofalowe relacje z klientami, ale również kreować nowoczesny wizerunek marki, produktu lub usługi, który będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny na rynku. Ze względu na bardzo dużą konkurencyjność w wielu branżach wyróżnienie się oryginalnym wizerunkiem stanowi niezwykle istotną kwestię.

 

Gdzie najlepiej zastosować interaktywne innowacje?

Interaktywne ściany i podłogi wraz ze swoją ofertą obrazów, animacji i filmów reagujących na dotyk przyciągają odbiorców, co powoduje, że ten produkt ma bardzo szerokie zastosowanie. Bardzo chętnie wykorzystywane są w branży reklamowej, np. na targach, konferencjach czy eventach. Doskonale sprawdzają się w miejsca ekspozycji, tj. galerie handlowe, sklepy, hotele, kluby. Z takiego rozwiązania mogą korzystać również ośrodki zabaw dla dzieci (placówki edukacyjne, sale zabaw) oraz instytucje kultury (muzea, wystawy, spektakle).

Interaktywne kioski

Największą popularnością wśród urządzeń prezentacyjnych cieszą się...

Jak zwiększyć jakość...

Firmowe konferencje powinny stać na wysokim poziomie nie tylko od strony...

Zobacz także

SPRAWDŹ nasze rozwiązania
Ekran dotykowy