W świecie nowoczesnych technologii czyli ściany i podłogi multimedialne

Techniki multimedialne to dziedzina, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, które są w stanie wyświetlać nie tylko obrazy, ale również wysokiej jakości animacje i filmy. Taki innowacyjny sprzęt stanowią ściany oraz podłogi multimedialne. Sprawdź, jakie zastosowanie mają te nowoczesne rozwiązania.

 

Ściany i podłogi multimedialne to urządzenia, które posiadają specjalne diody LED, dzięki czemu stanowią bardzo efektywny sprzęt. Za ich pomocą można emitować interaktywne treści, np. reklamy, spoty, teledyski, filmy. Tego typu sprzęt bardzo często wyposażony jest również w profesjonalny system nagłośnienia.

 

Mobilne ściany multimedialne

Taki innowacyjny sprzęt najczęściej montowany jest na specjalnych przyczepach. Mobilne ściany multimedialne odznaczają się starannie dobraną konstrukcję, przez co ich uruchomienie zajmuje niewiele czasu (około kilkunastu minut). Dodatkowo mobilna ściana posiada własny agregat prądotwórczy i świetnie sprawdza się jako sprzęt przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych.

Interaktywne prezentacje na ścianach umożliwiają atrakcyjną metamorfozę praktycznie każdej powierzchni. Za pomocą takich oryginalnych urządzeń coraz większa liczba przedsiębiorców skutecznie tworzy wizerunek swojej marki przyciągając do siebie coraz większą liczbę klientów.

Ściany interaktywne doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie występuje duże natężenie ruchu, a więc będą to przede wszystkim galerie handlowe, hotele, duże centra rozrywki, hale wystawiennicze, kina.

 

Interaktywne podłogi

Innowacyjną formę promocji i efektowny nośnik reklamy stanowią także podłogi multimedialne, które skutecznie pozwalają rozbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych odbiorców. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu każdą podłogę można zmienić w przykuwającą uwagę animację lub film, który będą reagowały na ruch przechodniów. W ten sposób dana marka czy produkt z pewnością zapadnie w pamięci każdego odbiorcy wchodzącego w interakcję z multimedialną podłogą.

 

Zalety multimedialnych ścian i podłóg

Interakcje zachodzące dzięki ścianom oraz podłogom multimedialnym niosą ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim są idealnym sposobem na rozwijanie trwałych i stabilnych relacji z klientami, przekazywanie treści reklamowych oraz przede wszystkim promocję wizerunku marki/produktu. W ten sposób będą one wyróżniać na tle konkurencji, a w umysłach klientów będą kojarzone z ofertą nowoczesną, atrakcyjną i nietuzinkową.

Jak zwiększyć jakość...

Firmowe konferencje powinny stać na wysokim poziomie nie tylko od strony...

Interaktywne kioski

Największą popularnością wśród urządzeń prezentacyjnych cieszą się...

Zobacz także

SPRAWDŹ nasze rozwiązania
Ekran dotykowy